BİZE ULAŞIN

TEL: +90(216) 639 40 06

KARABULUTLAR İNŞAAT ORTAKLIĞI

KARABULUTLAR İNŞAAT FİRMA ORTAĞIYIZ.

Detaylı Bilgi: karabulutlarinsaat.com

KARABULUTLAR İNŞAAT
1996 Yılında kurulan Karabulutlar İnşaat 14 yıldır birçok projeye imza atarak tecrübesi, kurumsal yapısı ve sahip olduğu iş kültürü sayesinde sektörün en güçlü ve güvenilir kuruluşları arasında yer almaktadır. Uzman mühendis kadrosu ve deneyimli ekibiyle, mühendislik projelerini bir yaşam şekline dönüştürmek için en ince detaylara kadar titizlikle çalışmaktadır. Karabulutlar İnşaat gelecekte de ulusal ve uluslar arası platformda aynı duyarlılıkta sektöre yön vermeye devam edecektir. Kalite ve güvenilirlik rotamız, çevreye ve çalışanlara saygı ilkemiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız her zaman ana hedefimiz olacaktır.

Vizyonumuz:
Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve dekorasyon alanında yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli hizmet sunmak, bunun için gerekli olan iş gücünü bünyemizde sürekli olarak yaşatmaktır.

Misyonumuz:

Projelerimiz ve çalışmalarımız ile sağladığımız güvenirlilik sayesinde yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen, önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

İnşaat :

Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını, Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işlerini yapan Karabulutlar İnşaat şimdiye kadar birçok projeye imza atmıştır. Başarılarını 1996 yılından bu yana sürdüren Karabulutlar İnşaat, sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Dekorasyon :

Modern ve çağdaş tasarımlarımızla, mekan ve yapılarınızı daima siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve mekanın kullanışlılığına göre dizayn ederiz. İç mekânlarınızın atmosferini size özel tasarımlarla, her bölümün her noktasını daha iyi yaşanabilir bir şekilde dekore etmek bizim için bir görevdir

 

REFERANSLAR